Portfolio

Pracujemy dla klientów z różnych branż, wspierając prezentację i sprzedaż ich przestrzeni. Poznaj nasze realizacje!

Lab150-05062021_083824

Lab 150

Lab150 to 3000 m² przeznaczone na działania projektowe, innowacyjny park maszynowy do prototypowania i modelowania, przestrzeń badawcza z biblioteką materiałów oraz biura i inkubator dla młodych firm projektowych i kreatywnych.

Zobacz »
concordia-hub-1000x714

Concordia Design HUB

HUB to wyjątkowe biura i przestrzeń coworkingowa na Wyspie Słodowej – w samym centrum Wrocławia. To tutaj tętni serce wrocławskiej branży kreatywnej. Dzięki spacerowi 3D, Concordia Design HUB pokazuje potencjalnym fleerancerom i startupowcom swoją ofertę przestrzeni coworkingowej. Chwaląc się inspirującą miejscem i jego potencjałem, HUB ma większe szanse na pozyskanie nowych klientów. I praca staje się prostsza.

Zobacz »
Odrzanska-Residence-11062020_175412

Odrzańska Residence

To mieszkanie w inwestycji, która zachwyci każdego wielbiciela nowoczesnej architektury. Za jego wynajęcie odpowiada Iglica Nieruchomości. Agencja zapewnia wsparcie merytoryczne oraz profesjonalną reprezentację w sprzedaży. Odpowiadała m.in. za takie inwestycje jak Nowe Żerniki, Villa Elegante i Komandorską 12.

Zobacz »
CitiPixel-200956

Wyjątkowy Apartament

Elegancja i lekkość to przymiotniki najlepiej opisujące standard tego unikatowego apartamentu. Dwustronny , o imponującym metrażu 170 mkw oraz tarasem 60 mkw.
Zapraszamy do środka.

Zobacz »
industrialne-studio-1000x714

Industrialne studio

Pomimo niedużej powierzchni (37 m kw.) nadodrzański lokal pomieści zgrany zespółi. Za wynajem przestrzeni odpowiada Iglica Nieruchomości, która oferuje wsparcie merytoryczne oraz profesjonalną reprezentację w sprzedaży. Odpowiadała m.in. za takie inwestycje jak Nowe Żerniki, Villa Elegante i Komandorską 12.

Zobacz »
nowoczesna-kawalerka-1000x714

Nowoczesna kawalerka

W sąsiedztwie Rynku i Odry Iglica Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym wydaniu. Agencja gwarantuje wsparcie merytoryczne oraz profesjonalną reprezentację w sprzedaży. Odpowiadała m.in. za takie inwestycje jak Nowe Żerniki, Villa Elegante i Komandorską 12.

Zobacz »
CitiPixel-152235

Ovo Wrocław Apartament

Apartament usytuowany na najwyższej kondygnacji obiektu. Gwarantuje komfort użytkowania, ciszę i zalane słońcem wnętrza. Imponujące przeszklenia typu sufit-podłoga, wykończony drewnem trzydziestometrowy taras, wysoki sufit to kolejne atuty apartamentu.
Zapraszamy do środka.

Zobacz »
Kamienice-Ksiecia-Witolda-Wrocaw-ul-Witolda-05062021_093258

Kamienice Księcia Witolda

Poznaj dwie luksusowe kamienice w unikatowej lokalizacji. Pod względem potencjału inwestycja może śmiało konkurować z atrakcyjnymi nieruchomościami czeskiej Pragi, Drezna czy Krakowa. Po brukowanej uliczce chodzili tu kiedyś zamożni kupcy i właściciele nadrzecznych zabudowań. Dziś okolica staje się oazą ekskluzywnych apartamentowców oraz nowoczesnych adaptacji. Kamienice Witolda są wśród nich perełką wyznaczającą najwyższy standard architektury i komfortu życia.

Zobacz »
Apartament-na-sprzedaz-Iglica-Nieruchomosci-11062020_181242

Luksusowy apartament

2 sypialnie, gabinet, 2 łazienki i przestronny salon. To 118m2 na Starym Mieście oferuje na wynajem Iglica Nieruchomości, która doradza, sprzedaje i wynajmuje przestrzenie na terenie Wrocławia. Oferuje wsparcie merytoryczne oraz profesjonalną reprezentację w sprzedaży. Odpowiadała m.in. za takie inwestycje jak Nowe Żerniki, Villa Elegante i Komandorską 12.

Zobacz »
Lokum-Vena-11072020_105604

Lokum Vena

Osiedle Lokum Vena to unikatowa inwestycja będąca połączeniem zrewitalizowanej historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą

Zobacz »
minimaxy-pl-1000x714

Minimaxy.pl

Minimaxy to inwestycja zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Zarembowicza, w sąsiedztwie Portu Lotniczego. W 4 budynkach znajdują się 264 lokale inwestycyjne, z których większość lokali ma powierzchnię 24,49m2 + 7,m2 antresoli. Citybox sprawdza się tu jako znakomita możliwość pokazania drobnej, ale ergonomicznie zaprojektowanej przestrzeni.

Zobacz »
DSC01209

Przestrzeń biurowa

Przy całkowicie pustych przestrzeniach warto pokazać ich pełny potencjał. Niezależne moduły biurowe przy ul. Żmigrodzkiej to doskonale oświetlone miejsce z potencjałem. Spacer 3D w takim miejscu pozwala spojrzeć na inwestycję z innej perspektywy i pomaga potencjalnemu odbiorcy w planowaniu zagospodarowania biura według indywidualnych potrzeb.

Zobacz »
CitiPixel (1 of 1)

Biurowiec Wrocław SQB

SQB to biurowiec usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie dworca Wrocław Mikołajów, prezentowany lokal znajduje się na jego ostatnim piętrze .

Zobacz »
skoda-1000x714

Salon Motorpol ŠKODA

Motorpol Wrocław daje możliwość porównania oraz przetestowania nowych aut osobowych takich jak Volkswagen, SEAT, ŠKODA i CUPRA. Citybox ułatwia klientom salonu zapoznanie się z ich ofertą jeszcze przed wizytą, a dodatkowo technologia Matterport linkuje przydatne materiały dotyczące konkretnych modeli samochodów.

Zobacz »
etno-cafe-1000x714

Etno Cafe

Etno Cafe to sieć kawiarni, której sercem jest wrocławska palarnia kawy. Firma się na 7 miast, a punkt OVO jest jednym z flagowych punktów na mapie Wrocławia i dokładnie pokazuje ducha marki. Citybox, wspiera Etno, by nowy gość mógł zapoznać się z rozkładem kawiarni i miał szansę wybrać swoje ulubione miejsce – tam, gdzie kawa smakuje najlepiej.

Zobacz »
APATRAMENT-W-OVO-WROCLAW-10062020_091226

Apartament OVO

2 sypialnie, przestronny salon i niebanalne wykończenie. To 120 m2 na Starym Mieście oferuje na wynajem Iglica Nieruchomości. Firma działająca we Wrocławiu posługuje się wirtualnymi spacerami, by wspierać profesjonalną reprezentację w sprzedaży. Odpowiadała m.in. za takie inwestycje jak Nowe Żerniki, Villa Elegante i Komandorską 12.

Zobacz »