Jakość
najwyższych lotów

Internet stał się podstawowym źródłem informacji o firmie. Z Cityboxem nie musisz się martwić o treści marketingowe. Spacer wirtualny stanie się Twoją wysokiej jakości wizytówką, która zakomunikuje odbiorcom, że podążasz za trendami, a najnowsze technologie nie są Ci obce.

Citybox to wirtualne spacery realizowane dzięki technice skanowania przestrzeni w 3D. Korzystamy ze sprzętu Matterport – lidera na rynku danych przestrzennych.

A jak to działa? Odwiedzamy Twoje miejsce, skanujemy i tworzymy jego trójwymiarowy model. Pracujemy z kamerą Matterport Pro 2. To złoty standard dla skanów 3D. Ze 134 megapikselami zagwarantuje Ci jakość, której na próżno szukać w komercyjnych aparatach.

Matterport Pro 2 znakomicie radzi sobie z każdym rozmiarem przestrzeni – od kawalerek, po wielkie hale produkcyjne. W razie potrzeby aparat wygeneruje plany pięter i przygotuje zdjęcia w jakości 4K gotowe do druku.

Jak to działa?

Czym jest prawdziwy wirtualny spacer?

Dobra wycieczka 3D pozwala użytkownikowi przejść przez wirtualny model przestrzeni w sposób wygodny i nie zaburzający percepcji. Obraz powinien prezentować się dobrze na każdym urządzeniu, na które zdecyduje się Twój klient, pozwalając na intuicyjną nawigację. Użytkownicy mogą się wygodnie przemieszczać w zeskanowanej przestrzeni, spoglądać w górę lub w dół, a także na boki, tak jak w prawdziwym życiu. Przejście z jednego punktu do drugiego w ramach trasy jest płynne i nie występują żadne zniekształcenia wizualne.

Na co pozwoli Ci spacer 3D?

Dane dotyczące głębokości, które są pozyskiwane przez oprogramowanie Matterport, wspierane przez sztuczną inteligencję, pozwolą Ci na wysoką jakość dokumentacji przestrzeni. Aparat jest wyposażony w kilka obiektywów i funkcję podczerwieni, która pozwala na wykrycie, zmierzenie i zarejestrowanie głębi. W Citybox przenosimy rzeczywistość do przestrzeni wirtualnej zapewniając Twojemu klientowi nie tylko wiarygodny materiał ale również niepowtarzalne doświadczenie.

Jak odróżnić spacer 3D od naśladowców?

Najlepszym sposobem na rozpoznanie prawdziwie jakościowego skanu 3D, o którym myślimy jak o „cyfrowym bliźniaku” Twojej przestrzeni, jest uczucie głębi obrazu. Każda wirtualna wycieczka, wykonana za pomocą połączonych zdjęć panoramicznych, przedstawia tylko dwa wymiary – wysokość i szerokość. Prawdziwe trójwymiarowe spacery są w stanie zaprezentować również dokładny odczyt głębi.

Wirtualna prezentacja w 24h
 1. Kompletujesz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb.
 2. W komentarzu do zamówienia podajesz preferowany termin wizyty.
 3. Zamawiasz i płacisz.
 4. Otrzymujesz mail z potwierdzeniem.
 5. Citybox odwiedza Twoją przestrzeń i wykonuje skan.
 6. W ciągu 24h dostajesz prezentację swojej nieruchomości.

3D skan

Z użyciem technologii Matterport

 • Spacer przebiega płynnie, obrazy są ze sobą w sposób niezauważalny połączone, a użytkownik ma wrażenie wkroczenia do wirtualnej rzeczywistości,
 • Kamera umożliwia robienie zdjęć w jakości 4K, jest wyposażona w 12 obiektywów, posiada czujnik podczerwieni, dzięki której tworzy siatkę, przekształcaną w model 3D,
 • Zrealizujesz również rzuty poziome oraz widok „domu dla lalek”, które pomogą użytkownikowi w lepszym postrzeganiu Twojej przestrzeni,
 • Możesz dodać spersonalizowane znaczniku, stylizowany tekst, grafiki i animacje,
 • Masz możliwość swobodnego użycia modelu online i zaadaptowania go w VR.

Panoramiczny spacer 360

Czyli galeria zdjęć panoramicznych połączonych cyfrowo

 • Ograniczona ilość punktów lokalizacyjnych,
 • Użytkownik nie ma pełnej swobody w poruszaniu się między przestrzeniami, spacer nie przebiega płynnie, bo odczuwalne są łączenia między panoramami.

Dzięki technologi Matterport

Skanuj w wysokiej rozdzielczości

Uzyskaj: pakiet zasobów 3D, zdjęcia w jakości 4K zdatne do druku i wiele więcej.

Zbierz pomiary

Zmierz dowolny aspekt swojej przestrzeni, ściany, okna, meble.

Publikuj w Google Street View

Zaproś klientów na spacer po swojej przestrzeni bezpośrednio w wyszukiwarce Google.

Skorzystaj z rzutów pięter i widoku ”domu dla lalek”

Pomóż klientom odnaleźć się w Twojej przestrzeni. Niech nie umknie im żaden szczegół!

Poruszaj się swobodnie

W zeskanowanej przestrzeni możesz nawigować bez problemu, spoglądaj w górę lub w dół, a także na boki, tak jak w prawdziwym życiu!

Użyj Mattertags™

Osadź adnotacje i multimedia w cyfrowej wersji, aby podkreślić kluczowe cechy swojej nieruchomości.

FAQ

Czas, który będzie potrzebny na prawidłowe wykonanie skanu Twojej przestrzeni zależy przede wszystkim od metrażu oraz poziomu skomplikowania podziału na pomieszczenia.  Pomieszczenie o powierzchni 50 m² skanujemy do 1h. 

Oczywiście, wirtualny spacer będzie dobrym uzupełnieniem Twojej wizytówki w Google Maps, użyj go w miejsce klasycznej galerii foto.

Sprawdź pakiety, które przygotowaliśmy i wybierz to, czego potrzebujesz. W komentarzu koniecznie podaj dogodny dla Ciebie termin. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami przez formularz.

Przestrzeń powinna być uporządkowana i zaaranżowania w sposób, w który chcesz prezentować ją na zdjęciach. Zadbaj o zamknięcie drzwi do pomieszczeń, których nie chcesz pokazywać podczas wirtualnego spaceru. Co ważne, wnętrza można skanować również przy niekorzystnej, pochmurnej aurze.

Zdjęcia panoramiczne, foto ujęcia, video intro w formacie .mp4, które wchodzą w skład pakietu Optymalnego, Przestronnego i Premium, możesz swobodnie wykorzystywać do kreowania kontentu w kanałach social mediowych. Link do wirtualnego spaceru można również bez problemu zakotwiczyć na profilu facebookowym firmy. Dzięki temu klient spędzi więcej czasu z marką, dokładniej zapozna się z Twoją ofertą, a samo miejsce stanie się wiarygodniejsze.

Tak. W przypadku zdjęć na ścianach lub widoku z okna istnieje możliwość zamazania twarzy.

Tak. Można usunąć np. takie ujęcie, w którym pojawia się niepożądana osoba w kadrze.

Tak. Dla wirtualnego spaceru 3D we Wrocławiu dojazd jest darmowy, przy dalszych dystansach koszt ustalany jest indywidualnie.

Opinie

Konstanty Jeżewski

Galeria Wnętrza
Kraków

Właśnie zobaczyłem efekty pracy Citybox i jestem pod ogromnym wrażeniem! Sam proces – bajecznie prosty. Polecam każdemu, kto chce dobrze zaprezentować swoje wnętrze. Dla moich klientów to ogromne ułatwienie, a dla mnie spora oszczędność czasu.

Katarzyna Posłuszny

Iglica Nieruchomości
Kraków

Citybox znacząco odciążył mój zdecydowanie przeładowany kalendarz. W obecnej sytuacje pokazywanie mieszkań online i to w takiej formie, jaką oferuje Citybox, to najwygodniejsza forma zarówno dla nas, jak i dla moich klientów. Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość.

Etno Cafe

manager lokalu
Kraków

Najważniejsze jest dla nas samopoczucie klientów. Dzięki Cityboxowi goście Etno Cafe OVO mogą dokładnie poznać naszą przestrzeń i zarezerwować konkretny stolik jeszcze przed wizytą w kawiarni. Znajdując swój ulubiony kąt mają pewność, że wybiorą dla siebie najlepszą opcję, a my możemy w pełni zająć się tym, na czym znamy się najlepiej – na kawie!