Przestrzeń do

odkrycia

Kiedy to miejsce jest główną osią Twojego biznesu, warto pokazać je w najlepszym świetle. Citybox jest idealnym rozwiązaniem, które pokaże pełen potencjał danej przestrzeni.

Wspieramy wiele branż i dostosowujemy się do potrzeb każdej z nich.

Nieruchomości

Dla pośredników

nieruchomości

A gdyby tak zamienić tradycyjne zdjęcia na doświadczenie? Z Cityboxem każdy klient odwiedzi Twoją nieruchomość najwygodniejszą dla niego trasą, a agent nie będzie miał na głowie sesji zdjęciowej. Bo jeden wirtualny spacer 3D to setki możliwości.

Nieruchomości

Dla

deweloperów

Niezależnie od półki cenowej, dla potencjalnego mieszkańca najbardziej liczy się klimat. Każdy będzie mógł go poczuć – bez wychodzenia z domu!

Nieruchomości

Dla

coworkingu

Gdzie jest ekspres do kawy? Czy do biurka będzie docierać słońce? Dzięki Cityboxowi każdy freelancer znajdzie odpowiedzi na kluczowe pytania.

Usługi

Branża
nie gra roli

Wszechstronność Citybox pozwala dostosować technologię spacerów 3D do każdej kategorii usług. Od kwiaciarni, po muzeum chleba.

Usługi

Dla hotelarzy

Pochwal się nową realizacją domków nad jeziorem lub luksusowym hotelem połączonym ze spa. Pokaż światu każdy pokój i każdą konfigurację przestrzeni. Temperaturę spaceru dopasujemy do otoczenia.

Ikona Hotel

Usługi

Dla restauratorów

Jesteś dumny ze śródziemnomorskiego ogródka? Albo loftowego klimatu w stylu deli? Do doświadczenia na żywo zostawimy wyjątkowe aromaty.

Ikona restauracja

Usługi

Dla architektów wnętrz

W projektowaniu wnętrz liczy się całość. Citybox pozwoli pokazać Twoją kompleksową pracę i z dumą zaprezentuje Twoje portfolio.

Ikona Architekt

Usługi

Dla lekarzy, stomatologów i kosmetologów

Tu liczy się zaufanie. A wnętrze lokalu to jego integralna część i buduje wiarygodność jeszcze przed wizytą.

Ikona Lekarz

Usługi

Dla właścicieli sklepów

Nikt nie zna Twojego showroomu tak jak ty. Pochwal się nie tylko produktami, ale też wszystkimi wyjątkowymi rozwiązaniami i pozwól swoim klientom rozgościć się jak u siebie. Zaopiekuj się swoim klientem i pokaż swoją efekty Twojej pasji bez wychodzenia z domu.

Ikona Sklepy

Usługi

Dla galerii i muzeów

Zdalna wystawa pozwoli zaprezentować dzieła artystów w każdym detalu, a co za tym idzie – łatwiej będzie znaleźć potencjalnego nabywcę. Nowa wystawa impresjonistów lub wernisaż lokalnego rzeźbiarza? Kaliber przedsięwzięcia nie ma znaczenia. Citybox pomoże też pokazać Ci przestrzeń która czeka na zaaranżowanie lub jest już gotowa na odwiedzających.

Ikona_Galerie_2

Przemysł

Myślimy szeroko

Nie boimy się większych metraży. Ułatwiamy ogarnąć ich ogrom dzięki dokładnie zaplanowanej trasie. Nawet tam, gdzie budynek sięga po horyzont.

 

Zarówno w przypadku hal produkcyjnych, centrów magazynowych i automotive – Citybox pozwala szybko i efektywnie udokumentować daną przestrzeń. To również świetne narzędzie na pokazywanie kamieni milowych podczas powstawania inwestycji. Nic tak nie motywuje jak kolejny zrealizowany etap!

 

Technika spaceru 3D pozwoli Ci też wymienić tysiące zdjęć na usystematyzowany i klarowny plik, niewymagający kategoryzacji i ogromnych pokładów pamięci.

Employer branding

Dla pracodawców

Zrób wrażenie jeszcze przed wizytą! Citybox pomoże Ci zbudować wizerunek Twojej firmy i pokaże, jak wygląda od środka. Bo marka to nie tylko logo.

 

Daj znać, jaki klimat panuje u Ciebie w biurze. Przed rozmową kwalifikacyjną Zaproś na niezobowiązujący spacer i pokaż miejsce pracy, które kusi atmosferą! Bo zadowolony pracownik to lepsze flow pracy.

Event marketing

Dla wynajmujących

przestrzenie eventowe

Zaprezentuj swoją najmocniejszą stronę! Udowodnij, że Twoje 300m2 jest lepsze od innych. Producentom ułatw znalezienie idealnej lokacji na plan filmowy, a osobom prywatnym pokaż gotowość na zorganizowanie idealnej imprezy integracyjnej.

COVID-19

Z dala od tłumów

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów. Daj możliwość odwiedzenia Twojej przestrzeni online. Niech spacer 3D będzie efektownym zaproszeniem do spotkania na żywo w bezpiecznym, post-pandemicznym już czasie.